omnieMam na imię Beata, urodziłam się i mieszkam w I Stolicy Polski, Gnieźnie, z czego jestem i zawsze byłam dumna.
Nic mi nie jest wiadomo, aby ktoś z moich przodków „zawracał sobie ręce” gliną, jestem więc pierwszym pokoleniem lepiących z gliny w mojej rodzinie.

Przez wiele lat dojrzewała w mojej głowie myśl o glinianych naczyniach, figurkach, podstawkach i całej tej glinianej  menażerii, która teraz  powstaje za sprawą moich rąk. Lepieniem z gliny zajmuje się od 2007 roku.  Mogę powiedzieć, że długo czekałam na to, żeby odważyć się wziąć glinę w swoje ręce. Stało się, moje marzenie o ceramice spełniło się.

CERAMIKA Z MARZEŃ - tak nazwałam moją małą pracownię, no bo jak inaczej może nazywać się coś, co po latach marzeń stało się rzeczywistością. Wszystko mogło się ziścić za sprawą nie tylko moich marzeń, ale też dzięki życzliwości rodziny i kilku osób z mojego najbliższego otoczenia, którzy pomagali na każdym etapie przeistaczania marzenia w rzeczywistość. Będę zawsze o tym pamiętać i jestem Im za to bardzo wdzięczna.

Po powstaniu pracowni kolejnym etapem na mojej ceramicznej drodze jest ta strona internetowa, dzięki której będę mogła - taką żywię nadzieję - moje prace  wysłać w świat. Może ozdobią czyjś dom, pokój, kuchnię, sprawią, że kawa lub herbata będą lepiej smakowały, może za ich sprawą Ktoś Komuś sprawi przyjemność...

Wszystko to dedykuję moim Rodzicom i Mamie Piotra.

Serdecznie zapraszam na moją stronę
Beata Nowak-Degler  

Mapa Dojazdu

Szybki Kontakt

Ceramika z Marzeń
Beata Nowak-Degler

ul. Pogodna 18A
62-200 Gniezno

kom: 604 22 9511
email: beata.nowak.degler@gazeta.pl

 

Jesteśmy na Allegro

ceramika-allegro